Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Magdalena Ejsmont, komendant Straży Miejskiej miasta stołecznego Warszawy

Komendant Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Magdalena Ejsmont

Jest absolwentką studiów na specjalizacji Zarządzanie ruchem lotniczym (Akademia Obrony Narodowej), podyplomowych studiów Problematyki Zorganizowanej Przestępczości i Terroryzmu (Uniwersytet Warszawski), podyplomowych studiów w zakresie Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji (Collegium Civitas) oraz podyplomowych studiów Psychologii śledczej w praktyce operacyjnej i procesowej (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej).
Przez dziesięć lat pracy w służbach specjalnych zajmowała stanowiska związane z bezpieczeństwem Sił Zbrojnych RP – zarówno w kraju, jak i za granicą. Służyła w Afganistanie. Od 2017 roku pracowała w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy, gdzie odpowiadała za bezpieczeństwo imprez masowych i zgromadzeń.
Prywatnie pasjonat biegów długodystansowych.

.

 

 

 

 

 

cimaszewska

 

Zastępca Komendanta ds. Logistyki

Danuta Cimaszewska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1995 r. pracuje w Straży Miejskiej m.st. Warszawy. Od lutego 2007 r. na stanowisku zastępcy Komendanta ds. Logistyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zielinski

 

I Zastępca Komendanta 

Bartłomiej Zieliński

Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Od 1995 r. pracuje w Straży Miejskiej. Zaczynał jako szeregowy funkcjonariusz Straży Miejskiej m.st. Warszawy. W lipcu 2003 r. został powołany na stanowisko  zastępcy Komendanta ds. Prewencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wlodarczyk

 

II Zastępca Komendanta 

Zbigniew Włodarczyk

Absolwent Wydziału Administracji Publicznej i Wydziału Europejskiej Polityki Administracyjnej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Pracę w Straży Miejskiej rozpoczął w 1991 r. jako szeregowy funkcjonariusz. Jesienią 2007r. objął stanowisko zastępcy Komendanta ds. Operacyjnych.

Współpracujemy