Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Magdalena Ejsmont, komendant Straży Miejskiej miasta stołecznego Warszawy

Komendant Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Magdalena Ejsmont

Jest absolwentką studiów na specjalizacji Zarządzanie ruchem lotniczym (Akademia Obrony Narodowej), podyplomowych studiów Problematyki Zorganizowanej Przestępczości i Terroryzmu (Uniwersytet Warszawski), podyplomowych studiów w zakresie Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji (Collegium Civitas) oraz podyplomowych studiów Psychologii śledczej w praktyce operacyjnej i procesowej (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej).
Przez dziesięć lat pracy w służbach specjalnych zajmowała stanowiska związane z bezpieczeństwem Sił Zbrojnych RP – zarówno w kraju, jak i za granicą. Służyła w Afganistanie. Od 2017 roku pracowała w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy, gdzie odpowiadała za bezpieczeństwo imprez masowych i zgromadzeń.
Prywatnie pasjonat biegów długodystansowych.

 

 

 

 

Bartłomiej ZielińskiI Zastępca Komendanta

Bartłomiej Zieliński

Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Od 1995 r. pracuje w Straży Miejskiej. Zaczynał jako szeregowy funkcjonariusz Straży Miejskiej m.st. Warszawy. W lipcu 2003 r. został powołany na stanowisko zastępcy Komendanta ds. Prewencji.

 

 

 

 

Zbigniew WłodarczykII Zastępca Komendanta

Zbigniew Włodarczyk

Absolwent Wydziału Administracji Publicznej i Wydziału Europejskiej Polityki Administracyjnej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie z Zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem i Zarządzania Kryzysowego. Pracę w Straży Miejskiej rozpoczął w 1991 r. jako szeregowy funkcjonariusz. Jesienią 2007r. objął stanowisko zastępcy Komendanta ds. Operacyjnych.

 

 

 

 

Grzegorz WlazłowskiZastępca Komendanta ds. Logistyki

Grzegorz Wlazłowski

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Podyplomowych Studiów Integracji i Bezpieczeństwa Europejskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku oraz uczelni Resortu Obrony Narodowej na kierunku logistycznym.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi jednostek i instytucji sektora finansów publicznych.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy