Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: strażnik miejski wypełniający notatnik służbowy.Wspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji, patrolujący 25 kwietnia Żoliborz, wylegitymował nastolatka, który znajdował się w pobliżu szkoły przy ulicy Zajączka. Podczas tej czynności inny nieletni rzucił w funkcjonariuszy fragmentem elewacji budynku

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9 rano. Uczeń, który obserwował czynności, krzyczał do legitymowanego kolegi, by nic nie pokazywał funkcjonariuszom. Po chwili oderwał kawałek elewacji budynku i rzucił w kierunku patrolu. Ciężki fragment roztrzaskał się tuż obok mundurowych. Ze względu na spowodowanie zagrożenia zdrowia legitymowanego nastolatka, patrol poszedł do szkoły by odnaleźć chuligana. Nie było to trudne, ponieważ w budynku zainstalowany jest monitoring. Szybko ustalono, że sprawcą nieodpowiedzialnego czynu jest 16-letni uczeń. Nieletni został przewieziony do komendy rejonowej policji, gdzie wezwano też jego matkę. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzili policjanci.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy