Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Dziura w ŻelaznejDramatyczne zgłoszenie wpłynęło 7 lutego kilka minut po 18 do operatorów numeru 986: „w dziurę w jezdni na Żelaznej, jeden po drugim wpadają samochody”. Sprawa wymagała pilnej reakcji. Do akcji wkroczyły funkcjonariuszki z IV Oddziału Terenowego.

Strażniczki zastały na miejscu pokaźnych rozmiarów zapadlisko w asfalcie. W ponad półtorametrowej dziurze o głębokości dwóch metrów ukazał się stary bruk i zapomniane tory tramwajowe. Obok stały uszkodzone pojazdy kierowców, którzy w ciemności nie zauważyli pułapki. Strażniczki natychmiast ustawiły przed dziurą radiowóz z lampami błyskowymi, oznaczając niebezpieczne miejsce, a same udały się do kierowców, zapytać czy nic im się nie stało. Na szczęście, w konfrontacji z dziurą ucierpiały „jedynie” samochody. Na miejsce zostało wezwane pogotowie drogowe. Formalnościami związanymi z zapewnieniem właścicielom uszkodzonych pojazdów, dokumentów potrzebnych do uzyskania odszkodowania zajęli się policjanci.

Dziura w ŻelaznejKoło samochodu uszkodzone w dziurze

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy