Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne- dwie karty bankomatowe leżące na blacie stołuPodczas patrolowania Woli w czwartek 15 lipca strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który leżał na chodniku przed pawilonami handlowo-usługowymi.

Dochodziła godzina 19, gdy funkcjonariusze podjęli interwencję. Leżący przy ulicy Wolskiej mężczyzna był nietrzeźwy. Nie miał górnej części garderoby oraz butów. Podczas legitymowania strażnicy ustalili, że jest on 45-letnim mieszkańcem Nowego Dworu Mazowieckiego. W trakcie dalszych czynności ustalono, że ma przy sobie kartę bankomatową wystawioną na inne imię i nazwisko. Mężczyzna nie umiał wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w jej posiadanie, ale przyznał, że poprzedniego dnia z niej korzystał. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji, któremu przekazali nietrzeźwego.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy