Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 07 opatrunek glowyStrażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali 11 października zgłoszenie, że na jednej z posesji przy ul. Miłej jakiś samochód parkuje na zieleni. Funkcjonariusze udali się na miejsce wskazane w zgłoszeniu. Parkującego na trawniku auta nie było, ale kilkadziesiąt metrów dalej kilka osób stało wokół leżącego na chodniku mężczyzny.

Strażnicy miejscy natychmiast podjęli interwencję. Mężczyzna był przytomny, ale miał rozbite czoło i zakrwawiony nos. Funkcjonariuszom powiedział, że ma problemu neurologiczne i leczy się. Idąc do sklepu potknął się i upadł raniąc się w głowę. Wezwano już karetkę pogotowia ratunkowego. Przed jej przyjazdem wykorzystując służbowe apteczki strażnicy miejscy założyli mężczyźnie opatrunek. Kilkanaście minut później 67-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy