Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne wspolpraca policjaBezpieczeństwo na drodze to temat wielu opracowań i dyskusji, to również powód do osobistych przemyśleń. Niestety, niektórzy myślą tylko o sobie.

W piątek 21 września podczas patrolowania dzielnicy Wola funkcjonariusze straży miejskiej podjęli interwencję wobec pirata drogowego, który z dużą prędkością gwałtownie wyjechał na ulicę Powązkowską. W chwilę później gwałtownie zahamował i po opuszczeniu pojazdu zaczął uciekać. Na fotel kierowcy wsiadł pasażer, który próbował odjechać z miejsca, na co nie pozwolili mu funkcjonariusze straży miejskiej. W wyniku wspólnych działań z policją obydwaj mężczyźni zostali ujęci. Dalsze czynności podjęła policja. Jak ustalono kierujący pojazdem ma aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do końca 2018roku.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy