Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 07 31 zniszcyl elewacje budynkuW wyniku pościgu ujęto pijanego kierowcę, który spowodował wypadek w centrum Warszawy. W niedzielny poranek, patrolujący okolice ronda Dmowskiego patrol straży miejskiej zauważył zdarzenie drogowe. Kierowca samochodu marki Citoren wjechał- z impetem-w barierki odgradzające podziemne przejście dla pieszych. Świadkowie zdarzenia wskazali sprawcę, który szybko oddalał się z miejsca.

Po pościgu ujęto uciekającego mężczyznę. W trakcie legitymowania ujętego, strażnicy wyczuli wyraźną woń alkoholu. Na miejsce wezwano patrol Policji. Po zbadaniu, okazało się, że w wydychanym powietrzu podejrzany ma 1,25mg/l alkoholu, czyli powyżej 2 promili. Kierowca został zatrzymany przez Policję, pod zarzutem prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy