Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne numer 986 na radiowozie 01Pobił swoją dziewczynę. Do interweniujących strażników miejskich wyszedł uzbrojony w wielki młot. Funkcjonariusze ujęli agresywnego mężczyznę i przekazali policji. 

Tuż po północy 27 lutego strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o agresywnych osobach znajdujących się na klatce jednego z bloków przy ul. Ogrodowej. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Na klatce schodowej znajdowali się kobieta i mężczyzna. Oboje byli zdenerwowani. Kobieta miała zakrwawioną głowę. Powiedziała strażnikom miejskim, że została pobita przez swojego chłopaka, który wszedł do jednego z lokali. Stwierdziła też, że chce zgłosić pobicie policji. Podczas oczekiwania na wezwany patrol policji na schodach pojawił się mężczyzna z wielkim brukarskim młotem w dłoni. Kobieta stwierdziła, że jest to mężczyzna, który ją pobił. 38-letni mężczyzna został przez strażników obezwładniony i przekazany patrolowi policji, który przewiózł go do PDOZ.

 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy