Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

udzielenie pomocy 01Na Woli volvo zderzyło się z renault. Dwie osoby zostały poszkodowane. Ofiarom wypadku pomocy przedmedycznej udzieliły strażniczki miejskie.

Strażniczki miejskie z IV Oddziału Terenowego, które ok. godz. 20.30 przejeżdżały ul. Płocką zobaczyły na skrzyżowaniu z Żytnią dwa rozbite samochody – renault i volvo. Funkcjonariuszki zabezpieczyły miejsce wypadku. W zderzeniu ucierpiała 78 letnia kobieta, która miała rozbitą twarz oraz 14 letnia dziewczyna, która uskarżała się na ból ręki. Strażniczki miejskie wezwały pogotowie ratunkowe i policję. W trakcie oczekiwania na przyjazd karetki funkcjonariuszki udzieliły pomocy przedmedycznej starszej kobiecie opatrując jej krwawiącą twarz. Obie poszkodowane kobiety zostały karetką przewiezione do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy