Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 09 straznik miejskiSpożyty tego dnia alkohol nie był przeszkodą dla 43-latka, który w środę przed północą przyjechał autem na stację benzynową. Na miejscu mężczyzna chciał kupić kolejny trunek. Gdy ze względu na jego stan odmówiono mu sprzedaży, kierowca naubliżał pracownikowi stacji, po czym wsiadł za kierownicę i usiłował odjechać. Ujęli go strażnicy miejscy.

Do funkcjonariuszy pełniących służbę w rejonie ul. Powązkowskiej podszedł pracownik pobliskiej stacji paliw i poinformował, że chwilę wcześniej nietrzeźwy klient chciał kupić alkohol. Jak poinformował zgłaszający, w związku z tym, że mężczyzna miał wyraźne trudności z utrzymaniem równowagi oraz czuć było od niego woń alkoholu, odmówiono mu sprzedaży. Pracownik poinformował również, że mężczyzna przed chwilą wsiadł do zaparkowanego na stacji samochodu i właśnie odjeżdża. Funkcjonariusze uniemożliwili nietrzeźwemu dalszą jazdę i przekazali go policji. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu (0,77 mg/l).

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy