Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

2018 10 kajdankiKto ma talent nie może go marnować. Prawdziwy artysta pracuje w sposób przemyślany, amatorzy malują cokolwiek i gdziekolwiek. Za artystyczną wizję rozkładu jazdy „malarz” pojedzie do aresztu śledczego.

Zima tylko w kalendarzu, ciepły wieczór skłania do spacerów i spotkań na świeżym powietrzu. A gdy radość ze spotkania zostaje podkreślona alkoholem budzą się nieodkryte dotąd talenty. Choć stan odmienionej świadomości pozwala na dostrzeganie geniuszu może warto zarzucić nieodpartą pokusę sławy.

7 lutego około 23:25 operator monitoringu poinformował patrol mieszany straży miejskiej i policji o tym, że na jednym z peronów dworca PKP Włochy znajdują się osoby , które przy użyciu farby w spreju pomalowały rozkład jazdy. W rejonie dworca patrol zastał rozbawione towarzystwo: dwóch mężczyzn i kobietę. Nieco niestabilni na nogach, tępym wzrokiem zmierzyli funkcjonariuszy, wykazując wyraźne zaskoczenie ich przybyciem. Legitymowanie mimo wszystko przebiegło dość sprawnie. Jednak sprawdzenie w policyjnej bazie danych dla mężczyzny , który pomazał rozkład jazdy okazało się wyjątkowo niekorzystne – ruszył w podróż do aresztu śledczego we Wrocławiu. Zgodnie z wyrokiem sądu spędzi tam najbliższe osiem miesięcy.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech