Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 02 uniwersalne notowanieWszystko wskazuje na to że starszy mężczyzna nie zapoznał się z treścią ulotki załączonej do… alkoholu – może wywołać skutki uboczne!

12 lutego około południa Służba Ochrony Lotniska wezwała straż miejską w związku z awanturującym się mężczyzną. Na miejsce udał się patrol z III Oddziału Terenowego. Ochrona przekazała funkcjonariuszom rozweselonego alkoholem seniora, wszczynającego awantury na terenie portu lotniczego. Po ustaleniu danych personalnych został on przewieziony do izby wytrzeźwień. Tam znacząco zmienił się jego status z uwagi na fakt, że posiadał dokument tożsamości nie należący do niego. Strażnicy wezwali patrol policji – sześćdziesięciosiedmiolatek został zatrzymany do dyspozycji policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy