Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Straż Miejska
Pijany mężczyzna leżał 18 marca w autobusie. Interweniowali strażnicy miejscy i policjanci. Mężczyzna nie miał dokumentów, a jego tożsamości nie można było potwierdzić. Mężczyzna został przewieziony do SODON.


Strażnicy miejscy patrolujący teren dzielnicy Włochy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z autobusów miejskich leży na podłodze nietrzeźwy mężczyzna. Osoba zgłaszająca podała, że autobus jedzie w kierunku przystanku kolejowego Włochy. Funkcjonariusze udali się we wskazane w zgłoszeniu miejsce. Gdy autobus zatrzymał się na przystanku kierowca wskazał strażnikom miejskim mężczyznę. Ponieważ potwierdzenie jego tożsamości było niemożliwe strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Policjanci także nie ustalili tożsamości mężczyzny. Mężczyzna został przewieziony do SODON. Opuści ośrodek dopiero, gdy jego tożsamość potwierdzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy