Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Gniazdo os na drzewie przy Króla Maciusia.Na wysokim drzewie nieopodal jednego z bloków w Marysinie Wawerskim swoje owadzie miasteczko założyły osy. Ponieważ potrafią być agresywne, mieszkańcy poczuli się zagrożeni i zgłosili ich obecność strażnikom miejskim.

Około godziny 10 strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o gnieździe os, które powstało na jednym z drzew przy ul. Króla Maciusia. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję, odnaleźli gniazdo na kasztanowcu sąsiadującym z pobliskim blokiem. Owady zbudowały je na wysokości około 6 metrów. Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców strażnicy zdecydowali o wezwaniu straży pożarnej. Wczesnym popołudniem 7 lipca gniazdo zostało przez strażaków zabezpieczone i zdjęte z drzewa. Lokatorzy i przechodnie mogą już czuć się bezpiecznie.

Gniazdo os na drzewie przy Króla Maciusia.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy