Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 10 wrosniety w ziemie trabantPorzucone, zniszczone i zagrażające osobom postronnym. Kiedyś duma właścicieli, a do niedawna szpecące miasto zdekompletowane „wraki". Mowa o dwóch wiekowych samochodach - trabancie i mercedesie, które od dłuższego czasu niszczały ukryte w krzakach przy ulicy Skokowej. W ubiegłym tygodniu strażnicy z Referatu ds. Pojazdów wydali dyspozycję ich usunięcia na parking strzeżony.

Informacja o porzuconych przy ul. Skokowej samochodach wpłynęła do straży miejskiej od jednego z mieszkańców Wawra w ostatnich dniach września. Zdewastowane wnętrza, zdemontowane podzespoły i skorodowana karoseria z powrastaną zielenią - stan samochodów nie budził wątpliwości funkcjonariuszy. „Wraki" trafiły na parking strzeżony.

- Porośnięte roślinnością nadwozia i wrastające w podłoże opony świadczyły o tym, że zarówno trabant jak i mercedes stały tu od dłuższego czasu. W obu przypadkach wnętrza były zniszczone, a większość podzespołów zdemontowana. Z uwagi na zagrożenie, jakie „wraki" stwarzały, strażnicy niezwłocznie wydali dyspozycję ich usunięcia – mówi spec. Przemysław Krzyżanowski z Referatu ds. Pojazdów Oddziału Ochrony Środowiska Straży Miejskiej. m. st. Warszawy.

Czynności podjęte w tym roku przez funkcjonariuszy straży miejskiej doprowadziły do usunięcia z ulic stolicy 1851 „wraków".

Referat Prasowy

2016 10 wrosniety w ziemie trabant 01

2016 10 wrosniety w ziemie trabant 02

Współpracujemy