Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Leżące na stole dowody osobiste- zdjęcie ilustracyjneNietrzeźwa kobieta leżała rankiem na ulicy. Strażnicy miejscy ujawnili przy niej dwa dokumenty tożsamości.

14 września około godziny 8, strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, którą znaleziono śpiącą na trawniku przy ulicy Pileckiego. Przechodnie wezwali do niej pogotowie ratunkowe. Gdy ratownicy upewnili się, że nic poza upojeniem alkoholowym jej nie dolega, wezwali funkcjonariuszy by przewieźli ją do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Strażnicy poprosili kobietę o dokumenty. W portfelu znajdowały się dwa dowody osobiste. Jeden nie należał do niej. Jego pochodzenia właścicielka nie potrafiła wyjaśnić. W tej sytuacji wezwano patrol policji. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że jeden z dokumentów został skradziony. Kobieta została przewieziona do ośrodka Caritas, gdzie się wykąpała i otrzymała czyste ubranie, a następnie została zatrzymana przez policję.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy