Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

SM radiowozW sobotni wieczór patrol z II Oddziału Terenowego otrzymał zlecenie dotyczące zakłócania porządku publicznego.

Po przybyciu na miejsce na ulicy Nowoursynowskiej zauważyli mężczyznę , który zachowywał się głośno i wulgarnie. Na widok funkcjonariuszy zwiększył ilość wulgaryzmów, również w formie obraźliwych gestów. Strażnicy podjęli interwencję. Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia zachowania zgodnego z prawem. Funkcjonariusze zastosowali wobec niego środki przymusu bezpośredniego. Ujęty nie chciał podać swoich danych osobowych, wezwano wiec patrol policji. Już na komisariacie okazało się ,że ujęty ma 1,90 promili alkoholu w wydychanym powietrzu (0,90mg/l).Za znieważenie funkcjonariuszy publicznych mężczyzna poniesie konsekwencje przewidziane prawem. Dalsze czynności prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy