Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska przy samochodzie, za którym stoi karetka pogotowiaRozbite auta zatarasowały przejazd ruchliwą ulicą Targówka. W zderzeniu toyoty i opla ucierpiał jeden z kierowców. Pomocy poszkodowanemu kierowcy udzieliły strażniczki miejskie.

Dochodziła godzina 13.45 w czwartek 18 stycznia, gdy strażniczki miejskie z VI Oddziału Terenowego zauważyły na wysokości ulicy Piotra Skargi dwa rozbite pojazdy – toyotę i opla. Opel był obrócony o 180 stopni do kierunku jazdy. Pojazd blokował ruch na wąskiej w tym miejscu jezdni. Strażniczki natychmiast podjęły interwencję i zabezpieczyły rejon zdarzenia. Aby udrożnić ruch wspólnymi siłami pomogły zepchnąć uszkodzonego opla do zatoki autobusowej. Jak wyjaśnił 50-letni kierowca toyoty chwilę wcześniej wyjeżdżając z zatoki autobusowej, uderzył w tył i bok opla, którego 33-letni kierowca był blady i skarżył się na silny ból głowy. Mężczyzna podczas zdarzenia prawdopodobnie uderzył głową w słupek przy drzwiach auta. Poszkodowanym do czasu przyjazdu karetki zajęła się strażniczka posiadająca uprawnienia ratownika medycznego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Drugi z kierowców nie doznał poważniejszych obrażeń. Swoją nieuwagę, która doprowadziła do kolizji, tłumaczył tym, że śpieszył się na pogrzeb.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy