Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy wchodzący do autobusu- zdjęcie ilustracyjnePewien nietrzeźwy pasażer autobusu, którego wieczorem 10 stycznia wyprowadzili na przystanek na Targówku strażnicy miejscy miał w rękawie niespodziankę. Mężczyzna zaskoczył funkcjonariuszy tym co zrobił.

Śpiący na siedzeniach autobusu linii 156 pasażer czuł się niemal jak na wygodnym tapczanie. Stanowił jednak problem dla innych osób korzystających z pojazdu. Pasażerowie poskarżyli się kierowcy, a ten wezwał patrol straży miejskiej. Około godziny 19.30 funkcjonariusze VI Oddziału Terenowego odnaleźli autobus na przystanku przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Mimo oporów mężczyzna został wyprowadzony z pojazdu. Posadzony na ławce został wylegitymowany. 51-latek podczas interwencji zaczął używać wulgarnych wyrazów i miał bardzo chwiejne nastroje. W pewnym momencie wyjął z rękawa półlitrową butelkę wódki. W pierwszej chwili wydawało się, że może spróbować uderzyć nią strażnika, ale mężczyzna po prostu… próbował ją do końca opróżnić. Gdy strażnik odebrał mu butelkę mężczyzna wstał i usiłował uderzyć funkcjonariusza. Po uspokojeniu mężczyzna został przewieziony do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych, gdzie będzie miał okazję przemyśleć swoje zachowanie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy