Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Palenisko ze śmieci i bałagan na posesji.„Spalane śmieci to oszczędności na wywozie odpadów” – strażnicy zadali kłam trucicielskiej logice władającego posesją przy Zabranieckiej.

 19 grudnia 2022 r., w trakcie kontroli przy ulicy Zabranieckiej, funkcjonariusze Oddziału Ochrony Środowiska Straży Miejskiej m.st. Warszawy zauważyli na jednej z posesji wielkie, dymiące ognisko. W palenisku o kilkumetrowej średnicy spalano śmieci z gospodarstwa domowego oraz odpady porozbiórkowe, powodując dokuczliwy smród i emisję do atmosfery toksycznych związków. Strażnicy skontrolowali całość posesji. Oprócz nielegalnego spalania ujawnili nieprzepisowe składowanie odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych. Ustalono sprawcę wykroczenia, na którego nałożono przewidzianą prawem karę. Funkcjonariusze wydali polecenie niezwłocznego wygaszenia ognia, posprzątania pogorzeliska i zaprowadzenia porządku na działce.
Kontrola realizacji tych zaleceń czeka właściciela posesji po Świętach. Palenisko ze śmieci i bałagan na posesji.Pojemniki z chemikaliami na zaśmieconej posesji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy