Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Kolizja samochodów. Jeden zaparkowany na skraju chodnika, drugi oparty o niego tyłem. Za zdarzeniem przód radiowozu straży miejskiej.Świąteczna atmosfera, prezenty, życzenia, rodzinne spotkania – to wszystko sprzyja rozkojarzeniu. A o hamulcach trzeba pamiętać. Przekonał się o tym kierowca z Bródna, który nie zaciągnął ręcznego i poszedł do domu.

 Cztery dni przed Wigilią operator Straży Miejskiej m.st. Warszawy odebrał zgłoszenie o samochodzie „stojącym w poprzek ul. Gościeradowskiej, opartym o inne auto”. Sytuacja wyjaśniła się na miejscu. Strażnicy zastali zablokowaną ulicę Gościeradowską i stojących w korku, pomstujących kierowców. Powodem zatoru był stojący w poprzek jezdni pojazd. Prawdopodobnie kierowca zapomniał zaciągnąć hamulca. Samochód wytoczył się z miejsca parkingowego i zatrzymał na aucie stojącym z drugiej strony ulicy. Strażnicy rozładowali zator, pokierowali ruch inną uliczką, a sami zajęli się ustaleniem właścicieli obu aut, uczestniczących w zdarzeniu. Szczególnie wdzięczny był „bogu ducha winny” mieszkaniec nieodległego bloku, który w ten sposób dowiedział się o uszkodzeniu swojego auta. Formalnościami związanymi z ukaraniem sprawcy kolizji zajęli się policjanci, którzy wspólnie ze strażnikami zepchnęli tarasujący drogę pojazd z powrotem na miejsce parkingowe i zabezpieczyli klinami.Kolizja samochodów. Jeden zaparkowany na skraju chodnika, drugi oparty o niego tyłem. Za zdarzeniem przód radiowozu straży miejskiej.Kolizja samochodów. Jeden zaparkowany na skraju chodnika, drugi oparty o niego tyłem. Za boku radiowóz straży miejskiej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy