Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski na miejscu zdarzenia, obok samochód uszkodzony w kolizjiTuż przed północą 15 grudnia rozbiła samochód na Targówku ścinając słupki przy ulicy i latarnię. Kierująca uciekła z miejsca zdarzenia pozostawiając auto na środku jezdni.

Kilka minut przed północą strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przejeżdżając ulicą Borzymowską zauważyli stojący na środku jezdni rozbity pojazd marki Renault. Auto miało rozbity przód lecz nie było w nim kierowcy. Obok samochodu funkcjonariusze zauważyli cztery skoszone słupki na poboczu jezdni oraz leżącą latarnię. Z relacji świadków wynikało, że prowadząca auto około 25-letnia kobieta po zdarzeniu samodzielnie opuściła pojazd, zamknęła na kluczyk drzwi i mówiąc do przechodniów, że nic jej nie jest szybko się oddaliła. Świadkowie podali dokładny rysopis kobiety, który przekazano wezwanemu na miejsce zdarzenia patrolowi policji. Strażnicy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wystające z ziemi uszkodzone przewody latarni. Wezwali straż pożarną i pogotowie oświetlenia ulic.

  • 2023_12_kolizja_borzymowska_01
  • 2023_12_kolizja_borzymowska_02
  • 2023_12_kolizja_borzymowska_03
  • 2023_12_kolizja_borzymowska_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy