Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Mężczyzna siedzący przy wiacie przystankowej. Pochyla się nad nim strażniczka miejska- zdjęcie ilustracyjnePrzez kilka godzin nikt nie zainteresował się pobitym mężczyzną, leżącym na przystanku. Zareagowała dopiero strażniczka miejska, która przejeżdżała w wolnym od pracy dniu. Nasza koleżanka natychmiast wysiadła z pojazdu udzielić pomocy mężczyźnie. Jak się okazało został on poważnie pobity.

Kwadrans przed godziną 8 rano, 29 października, strażniczka miejska z VI Oddziału Terenowego jechała do Marek autobusem podmiejskim. Gdy pojazd ruszał zauważyła, że na przystanku leży mężczyzna. Funkcjonariuszka posiadająca uprawnienia ratownika wysiadła na następnym przystanku i wróciła do mężczyzny. Gdy podeszła do niego okazało się, że ma obrażenia twarzy i brzucha. Mężczyzna poinformował, że został pobity kilka godzin wcześniej. Na jego brzuchu widać było siniaki. W wyniku uderzania doszło też do złamania kości nosowej. Funkcjonariuszka poprosiła o wsparcie kolegów ze straży miejskiej i wezwanie pogotowia. Strażnicy, którzy szybko dotarli na miejsce, zaopiekowali się poszkodowanym do czasu przyjazdu karetki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy