Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Opatrywanie głowy- zdjęcie ilustracyjneSenior, który 1 listopada wybrał się na Cmentarz Bródnowski, potknął się i upadając rozbił sobie głowę. Poszkodowanego mężczyznę opatrzył pieszy patrol straży miejskiej biorący udział w akcji „Znicz”.

Dochodziło południe, gdy do strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego u zbiegu ulicy Chodeckiej i Matki Teresy podeszło dwóch seniorów. Mężczyźni poprosili funkcjonariuszy o pomoc, ponieważ jeden z nich przewrócił się na cmentarzu i upadając rozbił czoło. Poszkodowany tamował krew chusteczką higieniczną. Strażnicy upewnili się, że mężczyzna nie ma innych obrażeń i wykorzystując materiały z apteczki oczyścili ranę, a następnie nałożyli na nią opatrunek. Mężczyzna nie wymagał specjalistycznej pomocy, jednak strażnicy zalecili, by po powrocie do domu udał się do lekarza.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy