Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zawiniątka z folii aluminiowej i legitymacje szkolne na stoliku. Obok stoi jeden z chłopców.Patrole szkolne straży miejskiej nie tylko dbają o bezpieczeństwo wokół szkół, ale prowadzą też działania profilaktyczne. Czasem przechodzą od teorii do praktyki - do jednej ze szkół na Targówku zostali wezwani, ponieważ dwóch uczniów zostało przyłapanych na paleniu marihuany.

Piętnastolatkowie zostali wylegitymowani, a gdy na miejsce przyjechali policjanci, poproszono nieletnich o opróżnienie kieszeni. Przy obu znaleziono srebrne zawiniątka, jedno z roślinnym suszem, drugie z jego resztkami. Chłopcy przyznali, że to marihuana. Jeden z nich potwierdził, że palił ją pierwszy raz, drugi zaś z wątpliwą dumą przyznał, że jest wytrwanym palaczem i ma z tego tytułu już sprawę w sądzie. Obu chłopców przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy