Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski spisuje notatkę. Obok niego na stole leży kawałek srebrnej folii. Zdjęcie poglądowe.W opuszczonym budynku w pobliżu jednej ze szkół na Bródnie 12 października strażnicy miejscy zastali mężczyznę, który zażywał narkotyki. Mężczyzna został ujęty i przekazany policji.

Pustostany nie zawsze są tak puste jakby na to wskazywało to określenie. Dobrze o tym wiedzą stołeczni strażnicy miejscy, którzy kontrolują takie obiekty w poszukiwaniu osób zagrożonych bezdomnością lub popełniających czyny zabronione. Z tego właśnie powodu funkcjonariusze referatu szkolnego z VI Oddziału Terenowego około godziny 17.45 weszli do takiego obiektu przy ulicy Oliwskiej. Wewnątrz strażnicy zastali 41-letniego mężczyznę, który podgrzewał na aluminiowej folii ciemnobrązową substancję. Na pytanie co robi - mężczyzna przyznał, że chciał zażyć heroinę. Obok niego ujawniono paczkę po papierosach, a w niej owiniętą w folię brązową grudkę. Mężczyzna wyjaśnił, że jest to właśnie ten narkotyk. Kolejną porcję narkotyku ujawniono w kieszeni jego plecaka. Ujęty wyjaśnił, że tego dnia nabył 5 porcji heroiny. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji, któremu przekazano mężczyznę. Wnętrze pustostanu. Zniszczona podłoga, na której leży półotwarty plecak i płyty ze styropianu. Zdjęcie oryginalne.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy