Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy wchodzą po schodach w budynku. Zdjęcie poglądowe.Dzięki sąsiedzkiej wrażliwości i fachowej interwencji strażników rejonowych kobieta w zaawansowanej ciąży, która nocowała na klatce schodowej, trafiła pod opiekę ośrodka pomocy społecznej.

Rankiem 11 października rejonowy strażnik miejski z VI Oddziału Terenowego otrzymał telefon od mieszkańców jednego z bloków na Targówku. Zatroskani sąsiedzi informowali, że od pewnego czasu, na klatce schodowej nocuje, wraz z partnerem, kobieta w ciąży. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Parę młodych ludzi strażnicy odnaleźli na klatce schodowej. Kobieta w wieku 26 lat była w widocznej ciąży. Funkcjonariusze poinformowali o jej sytuacji pracowników lokalnego ośrodka pomocy społecznej i przekonali parę do spotkania z pracownicą tej instytucji.
Jeszcze tego samego dnia oboje zgłosili się do placówki OPS, gdzie zostali objęci programem pomocowym.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy