Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2023 10 radiowóz SM policjaTolerancja społeczna dla kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu jest coraz mniejsza. Większość zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie powodują nietrzeźwi kierowcy. Niejednokrotnie pomagają służbom ująć tych nieodpowiedzialnych ludzi. Przykładem tego jest interwencja przeprowadzona popołudniu 12 października przez strażników miejskich.

Strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska, którzy około godziny 17 przejeżdżali ulicą Zabraniecką, zauważyli przy jednym z przystanków kilku zdenerwowanych mężczyzn. Jeden z nich dał znać funkcjonariuszom by się zatrzymali. Mężczyzna wyjaśnił strażnikom, że chwilę wcześniej wraz z innymi ujął nietrzeźwego kierowcę fiata doblo. Funkcjonariusze ustalili, że ujętym kierowcą jest 37-letni mieszkaniec powiatu mińskiego. Rzeczywiście czuć było od niego alkohol. Do przyjazdu patrolu policji, strażnicy zadbali by mężczyzna nie oddalił się z miejsca interwencji. Kierowca pod wpływem alkoholu został przewieziony do komisariatu policji na Targówku.

2023 10 radiowóz SM policja

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy