Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy przy mężczyźnie leżącym na trawniku- zdjęcie ilustracyjneNietrzeźwy mężczyzna leżał na trawniku na Zaciszu od dwóch dni. Wreszcie ktoś zdecydował się powiadomić o tym strażników miejskich.

31 sierpnia, kwadrans po 10 rano strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że na trawniku przed jednym z budynków u zbiegu Koniczynowej i Radzymińskiej leży osoba. Według zgłoszenia mężczyzna miał  znajdować się tam już od dwóch dni. Na miejsce natychmiast wysłano patrol strażników miejskich. Na trawie obok budynku, funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego zastali mocno zaniedbanego człowieka, od którego czuć było silny zapach alkoholu. Mężczyzna podał się za obywatela Ukrainy. Strażnicy obawiając się, że może znajdować się w stanie zagrażającym jego życiu, wezwali pogotowie ratunkowe. Nietrzeźwy został przebadany przez ratowników, którzy stwierdzili, że nie wymaga hospitalizacji. Ponieważ ustalenie danych mężczyzny było niewykonalne, nietrzeźwy został przewieziony do SOdON, a ustaleniem  jego danych przy wypisie z placówki zajmie się policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy