Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik stojący na ścieżce w parku, obserwujący teren- zdjęcie ilustracyjneZgłoszenie o niebezpiecznym odkryciu w Parku Bródnowskim wpłynęło na numer alarmowy straży miejskiej w sobotnie popołudnie. Szerszenie zagnieździły się w pobliżu placu zabaw. Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego zlokalizowali zagrożenie i zadbali o bezpieczeństwo dzieci i spacerowiczów.

Sobotnie popołudnie 26 sierpnia wielu rodziców z małymi dziećmi spędzało na placu zabaw w Parku Bródnowskim. Wypoczynek zakłóciło im niespodziewane odkrycie jednego ze spacerowiczów, który zauważył kręcące się w pobliżu… szerszenie.
Wysłany na miejsce patrol straży miejskiej skontrolował otoczenie placu zabaw i ogrodu jordanowskiego przy ul. Wyszogrodzkiej. Funkcjonariusze ustalili, że groźne owady zagnieździły się w dziupli drzewa sąsiadującego z miejscem zabaw. Placyk na co dzień jest pełen dzieci. Na dodatek, w sobotę w pobliżu odbywał się polsko-ukraiński piknik sąsiedzki, który przyciągnął jeszcze więcej spacerowiczów. Funkcjonariusze natychmiast wygrodzili zagrożony obecnością szerszeni teren i wezwali straż pożarną, w której pracują specjaliści od usuwania tego typu zagrożeń. Strażacy z OSP na Białołęce szybko i sprawnie poradzili sobie z problemem. Owady nie zagrażają już dzieciom i ich rodzicom.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy