Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski z radiotelefonem w ręku- zdjęcie ilustracyjneWczesnym popołudniem 25 sierpnia właścicielka przywiązała swojego psa smyczą do latarni i oddaliła się do budynku obok. Zwierzęciu się to nie spodobało.

W pewnej chwili mimo smyczy pies rzucił się na przechodzące obok małżeństwo z dzieckiem w wieku przedszkolnym i potrącił malucha, a ten upadając na chodnik otarł sobie o beton nos i usta. Ojciec dziecka wezwał patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego ustalili jak doszło do zdarzenia oraz dane 44-letniej właścicielki psa. Na szczęście nie doszło do pogryzienia przedszkolaka. Informację o zdarzeniu strażnicy miejscy o godz. 14.45 przekazali policjantom z komisariatu przy ul. Chodeckiej na Bródnie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy