Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Belka dachowa radiowozu straży miejskiejOsiemdziesięcioletnia kobieta, poruszająca się o kulach, nagle straciła równowagę i nieszczęśliwie upadła na chodnik. Poszkodowanej seniorce pomocy udzieliło dwoje strażników miejskich z Referatu Profilaktyki.

Tuż przed godziną 11 w minioną środę dwoje strażników miejskich z Referatu Profilaktyki wracało ze spektaklu dla dzieci, który wystawiali w jednym z przedszkoli na Bródnie. Przejeżdżając, zauważyli poruszającą się o kulach kobietę, która nagle upadła na chodnik przy zbiegu ulic Bartniczej i Rembielińskiej. Funkcjonariusze natychmiast podbiegli do seniorki, by udzielić jej pomocy przedmedycznej. Kobieta, oprócz urazu głowy, doznała także urazu prawej dłoni. Była zdezorientowana i nie mogła się poruszać samodzielnie. Skarżyła się też na wysokie ciśnienie. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe, a do jego przyjazdu, wraz z patrolem z VI Oddziału Terenowego, który po chwili nadjechał, zaopiekowali się seniorką. Po zbadaniu przez ratowników, kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy