Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiejPrzed południem 15 sierpnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który spał w piwnicy jednego z bloków na Bródnie. Gdy funkcjonariusze podjęli interwencję młody człowiek próbował ucieczki. Wkrótce sam wyznał, co było powodem tej próby.

Około godziny 10 rano strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie od mieszkańca jednego z bloków przy ulicy Wyszogrodzkiej, który zauważył w piwnicy śpiącego mężczyznę. Strażnicy znaleźli śpiącego we wskazanym miejscu. Gdy go dobudzili, młody człowiek oświadczył, że nie ma gdzie mieszkać, a to miejsce wskazał mu jakiś znajomy. Mężczyznę poproszono o opuszczenie budynku. W tym momencie rzucił się on do ucieczki. Gdy strażnicy go ujęli, wyjaśniło się, że jest poszukiwany. 17-latek uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Strażnicy wezwali na miejsce policjantów, którym przekazali uciekiniera.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy