Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Beczka z wyciętym otworem, w której spalano odpadyMimo, że tak wiele mówi się i pisze o szkodliwości spalania odpadów, strażnicy miejscy ciągle ujawniają podobne przypadki. Tym razem kłęby dymu funkcjonariusze Oddziału Ochrony Środowiska zauważyli podczas patrolowania Targówka.

Strażnicy miejscy, którzy kontrolowali rejon ulicy Zabranieckiej, zauważyli słup czarnego dymu unoszący się nad jedną z posesji. Jak ustalono, ma tam siedzibę firma zajmująca się regeneracją urządzeń. W dniu kontroli funkcjonariusze ujawnili, że spalano opakowania od części, wykorzystywanych w działalności tego serwisu. Palenisko było zlokalizowane w specjalnie dostosowanej do tego celu beczce, z wyciętym otworem, przez który wkładano śmieci. Na jej dnie strażnicy znaleźli sporą ilość spalonych odpadów. Osoba odpowiedzialna za zatruwanie środowiska została ukarana mandatem. Polecono jej też zlikwidowanie paleniska i usuwanie odpadów zgodne z prawem.

 

  • 2023_08_beczka_targowek_01
  • 2023_08_beczka_targowek_02
  • 2023_08_beczka_targowek_03
  • 2023_08_beczka_targowek_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy