Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik przy przedziale przewozowym radiowozu, w którym siedzi mężczyzna- zdjęcie ilustracyjne.Około północy z 8 na 9 sierpnia mieszkańców jednego z bloków na Bródnie obudziły krzyki i brzęk rozbijanego szkła. Zaniepokojeni lokatorzy wezwali strażników miejskich. Okazało się, że pewien 40-latek za kłótnię z partnerką zemścił się na… szybie w drzwiach wejściowych.

Kilka minut po północy patrol straży miejskiej był już przed blokiem na Łojewskiej. Przed wejściem do klatki schodowej funkcjonariusze zauważyli ślady krwi i rozbite szkło. Były to fragmenty szyby z drzwi wejściowych do budynku. Czerwone ślady widać też było na klatce schodowej. Strażnicy weszli do bloku. Na drugim piętrze zastali mężczyznę, który opatrywał rękę drugiemu. Gdy funkcjonariusze zapytali co się stało, ranny odparł, że pokłócił się z konkubiną, więc zdenerwowany rozbił szybę w drzwiach wejściowych na klatkę schodową. Strażnicy polecili mu wyjść z budynku. Wówczas mężczyzna stał się agresywny i wulgarny, więc musiał zostać obezwładniony. Następnie strażnicy opatrzyli zranioną szkłem rękę mężczyzny i wezwali pogotowie ratunkowe. Na miejsce przybyli też policjanci. Ranny został przewieziony do szpitala. Po interwencji lekarskiej został przejęty przez policję.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy