Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska stoi obok siedzącego na ławce mężczyzny. Zdjęcie poglądowe. Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymywali w ostatnich dniach zgłoszenia o mężczyźnie obnażającym się w okolicach Lasu Bródnowskiego i pobliskiego centrum handlowego. Poszukiwania nic nie dawały aż do kolejnego zgłoszenia, które nadeszło rankiem 26 lipca.

Podczas porannej odprawy w oddziale patrole zostały wyczulone na powtarzające się sytuacje i otrzymały przybliżony rysopis mężczyzny. Tego samego dnia, około godziny 9 rano nadeszło kolejne zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna w wieku około 56 lat zachowuje się nieobyczajnie na przystanku autobusowym. Osoba zgłaszająca podała jego dokładny rysopis. Mimo, że strażnicy przyjechali na przystanek bardzo szybko, mężczyzny tam nie zastali. Liczyli jednak na to, że nie wsiadł do autobusu i może być niedaleko. Podjęli więc poszukiwania w pobliskim lesie. To była dobra decyzja. Na jednej z ławek, strażnicy dostrzegli leżącego mężczyznę, ubranego dokładnie tak, jak opisywała osoba zgłaszająca. Gdy podeszli bliżej zauważyli, że nadal ma rozpięty rozporek. Mężczyzna przeprosił za swe obsceniczne zachowanie na przystanku, chociaż nie umiał wytłumaczyć, dlaczego to robił. Na 56-latka nałożono przewidziane prawem sankcje, a jego dane trafiły do strażniczych notatników.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy