Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Ściana budynku zniszczona czerwonym napisem sprayem.Popularne media społecznościowe sprawiły, że młodzi ludzie chętnie piszą publicznie o swoich emocjach i wydarzeniach z życia na tak zwanych „wallach” czyli swoich stronach w intrenecie. Niestety, niektórzy młodzi ludzie określenie „pisać na ścianie” biorą zbyt dosłownie. Należał do nich pewien obcokrajowiec, który swoje miłosne wyznanie zamieścił na jednym z bloków na Targówku

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy 11 sierpnia około godziny 1 w nocy patrolowali osiedle przy ulicy Gajkowicza zauważyli młodego mężczyznę, który malował sprayem graffiti na ścianie jednego z budynków. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i ujęli mężczyznę. W stojącej przy nim na trawie torbie, strażnicy znaleźli puszki z farbą w sprayu. Młodzieniec wyznał, że napis na ścianie budynku jest jego… wyznaniem miłości. Strażnicy poradzili mu, by w przyszłości korzystał z innych „środków przekazu”. Ze względu na zniszczenie mienia funkcjonariusze wezwali patrol policji, któremu przekazali autora graffiti. Wybranka serca, będzie musiała poczekać.Ściana budynku zniszczona czerwonym napisem sprayem.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy