Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Noc. Radiowóz z włączonymi światłami sygnalizacyjnymi na tle karetki.Wieczorem 4 kwietnia, strażnicy miejscy patrolujący Targówek otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który długo siedział na przystanku autobusowym przy ul. Łojewskiej.

Minęła godzina 21, gdy funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie. Na ławce w wiacie przystankowej siedział mężczyzna. Zapytany czy nie potrzebuje pomocy odparł, że przed godziną został pobity przez nieznane osoby. Niestety poszkodowany nie umiał podać rysopisu sprawców i oświadczył, że nie będzie zgłaszał pobicia policji. Mężczyzna w wieku 50 lat miał opuchniętą twarz oraz obrażenia barku. W opinii funkcjonariusza, który jest ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy, objawy pozwalały sądzić, że może mieć uszkodzoną jedną z kości. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe, a sami usztywnili rękę chustą trójkątną. Mężczyzna został także okryty kocem termicznym. Ratownicy pogotowia zabrali opatrzonego przez funkcjonariuszy mężczyznę do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy