Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

rower miejskiNa Targówku strażnicy miejscy ujęli rowerzystę, który jechał po chodniku kradzionym rowerem miejskim. Podczas interwencji ujawniono, że 19-latek był nietrzeźwy.

Strażnicy miejscy, którzy 9 listopada ok. godz. 9.15 jechali ul. Handlową zauważyli rowerzystę, który niebezpiecznie, slalomem, jechał po chodniku. Na skrzyżowaniu z ul. Mokrą funkcjonariusze podjęli interwencję. Strażnicy miejscy ujawnili, że mężczyzna poruszał się rowerem miejskim. Pojazd pozbawiony był zabezpieczenia przy przednim kole, w który wyposażone są wszystkie rowery Veturilo. Po sprawdzeniu w bazie okazało się, że rower powinien się znajdować w jednej ze stacji. 19-latek tłumaczył, że rower przekazała mu nieznana kobieta. W czasie rozmowy strażnicy miejscy wyczuli od mężczyzny alkohol. Rowerzysta wyjaśnił, że w dniu poprzednim sporo wypił. Wezwano patrol policji. Mężczyzna został przewieziony do Komisariatu Policji na Targówku, gdzie przebadano go alkomatem – wynik: 0,9 promila (0,44 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy