Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Bulwary 180W ostatni weekend upał dokuczał nie tylko mieszkańcom stolicy, ale też zagranicznym turystom, którzy odwiedzili Warszawę. Niektórzy by szukać ochłody wybrali dziwne miejsce.


Minęła godzina 13, gdy strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że po kratownicach mostu Śląsko-Dąbrowskiego chodzą jacyś ludzie. Nie była to ekipa remontowa. Strażnicy podjęli interwencję. Stojąc na Bulwarze Karskiego zobaczyli dwóch mężczyzn poruszających się wewnątrz kratownic podtrzymujących jezdnię. Miejsce to jest dostępne tylko dla ekip remontowych. Na widok strażników mężczyźni przeskoczyli na filar mostu, a potem na schody prowadzące do wejścia technicznego. Po krótkim pościgu funkcjonariusze ujęli 20 letniego obywatela Wielkiej Brytanii, który tłumaczył się, że wraz z kolegą robili zdjęcia konstrukcji. Przy mężczyźnie znaleziono aparat i laptop. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Po wyjaśnieniu całego zajścia okazało się, że był to niebezpieczny wybryk młodych ludzi. W tym przypadku Interwencja zakończyła się pouczeniem dla niefrasobliwego turysty, któremu po wizycie w Polsce pozostaną niezapomniane wrażenia.

Bulwary

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy