Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 06 karetkaW niedzielę około godziny trzeciej w nocy patrol z I Oddziału Terenowego otrzymał zlecenie, aby udać się na Most Poniatowskiego. Z podanej informacji wynikało, że ma tam przebywać osoba nietrzeźwa.

Na miejscu strażnicy zlokalizowali mężczyznę leżącego na chodniku. Młody człowiek był nieprzytomny, miał też niekrwawiący uraz głowy w części potylicznej. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. W trakcie oczekiwania na przyjazd karetki, mężczyznę ułożono w pozycji bocznej bezpiecznej. Strażnicy cały czas sprawdzali jego funkcje życiowe. Przybyły na miejsce zespół ratunkowy poinformował, że mężczyzna jest prawdopodobnie niepełnoletni. Chłopak został niezwłocznie przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy