Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

01 radiowoz smW nocy 28 lutego strażnicy miejscy ujęli kobietę, która próbowała dostać się do zaparkowanego samochodu dostawczego. Noc spędziła w SODON.

U zbiegu Marszałkowskiej i Granicznej stał zaparkowany samochód odstawczy. Około godziny 2.30 w nocy ochrona pobliskiego budynku zauważyła jak pewna kobieta w minispódniczce próbowała się dostać do auta. Najpierw szarpała za klamkę, potem zaczęła kopać samochód. Ponieważ taki sposób otwierania samochodu wydał się ochroniarzom nieco irracjonalny wezwali straż miejską. Po chwili kobieta odeszła od auta. Funkcjonariusze zastali przy samochodzie… damską torebkę. Dzięki podanemu przez ochronę dokładnemu rysopisowi kobietę odnaleziono przy ul. Grzybowskiej. Po doprowadzeniu do samochodu potwierdziła, że torebka należy do niej. W samochodzie stwierdzono uszkodzenia karoserii oraz urwane dwa lusterka. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu zainstalowana na budynku. Wezwany patrol policji zdecydował o przewiezieniu kobiety o SODON.

 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy