Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Kontrola taksówki- archiwum Straży MiejskiejPrzepisy określają dokładnie jak musi być oznakowana taksówka i jakie dokumenty musi przy sobie posiadać taksówkarz. Braki w oznakowaniu mogą oznaczać, że kierowca prowadzi działalność niezgodnie z prawem.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 26 stycznia ok. godz. 15.30 patrolowali al. Jerozolimskie, podjęli kontrolę taksówki marki ford. Z zewnątrz pojazd był prawidłowo oznakowany, ale wewnątrz kierowca nie zastosował się do przepisów. Nie wystawił w widocznym miejscu identyfikatora ze zdjęciem, co nakazuje uchwała Rady Warszawy. W trakcie kontroli funkcjonariusze stwierdzili, że kierowca nie posiada też innych wymaganych dokumentów. Strażnicy miejscy zastosowali sankcje przewidziane prawem.

zdj. ilustracyjne

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy