Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 11 samobojczyniMłoda kobieta próbowała popełnić samobójstwo na Bulwarach Wiślanych. Strażnicy miejscy w porę to zauważyli. Kobieta została uratowana.

Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy 17 listopada ok. godz. 23 patrolowali Bulwary Wiślane zwrócili uwagę na samotnie siedzącą kobietę. Ponieważ było zimno funkcjonariusze podeszli do niej pytając czy nie potrzebuje pomocy. Kobieta nie chciała z nimi rozmawiać. Niespełna godzinę później ci sami funkcjonariusze zauważyli jak kobieta osuwa się na ziemię. Strażnicy miejscy podbiegli do niej. Wokół kobiety leżały zakrwawione żyletki, z ręki ciekła krew. Kobieta była osłabiona, ale przytomna. Powiedziała, że chciała odebrać sobie życie. Funkcjonariusze doprowadzili ją do pawilonu straży miejskiej przy bulwarach. Tam założyli na rękę opatrunek uciskowy i wezwali pogotowie ratunkowe. 24-letnia kobieta została przewieziona do szpitala.

2018 11 samobojczyni

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy