Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Belka sygnalizacyjna na radiowozie straży miejskiej- zdjęcie ilustracyjneKobieta poprosiła strażników miejskich o pomoc mężczyźnie, który leżał wieczorem za przystankiem przy Krakowskim Przedmieściu. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję zwrócili uwagę na damską torebkę, którą miał przy sobie nietrzeźwy.

9 lutego, kwadrans po godzinie 19 strażników miejskich z Oddziału Specjalistycznego zatrzymała na Krakowskim Przedmieściu kobieta. Poinformowała, że za przystankiem „Uniwersytet Warszawski ” leży mężczyzna. Funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwy jest 38-letnim białostoczaninem. Uwagę strażników zwróciła damska torebka, którą miał przy sobie leżący. Wewnątrz - dokumenty ukraińskiej studentki, 160 złotych, słuchawki oraz drobne kwoty w dolarach i hrywnach. Zanim na miejsce dotarł patrol przewozowy, który miał zabrać mężczyznę do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych, do strażników podeszli dwaj policjanci. Jak się okazało – szukali oni sprawcy kradzieży torebki, do której doszło na Nowym Świecie…
Z uwagi na zbieżność okoliczności, nietrzeźwy białostocczanin z torebką został przekazany pod opiekę policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy