Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy obezwładniający mężczyznę- zdjęcie ilustracyjne.W nocy z soboty na niedzielę, 19 listopada, w Śródmieściu doszło do pobicia kierowcy autobusu nocnego. Sprawcę ujęli strażnicy miejscy. Młody nietrzeźwy mężczyzna został przekazany policji.

Kilka minut przed północą strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy patrolowali rejon Śródmieścia, jadąc Alejami Jerozolimskimi, zauważyli, jak kierowca autobusu nocnego linii N64 daje im nerwowo znaki, aby się zatrzymali. Po wejściu do pojazdu 60-letni kierowca poinformował funkcjonariuszy, że chwilę wcześniej został zaatakowany i pobity przez jednego z pasażerów. Około 35-letni sprawca pobicia znajdował się w autobusie i został wskazany przez świadków zdarzenia. Agresor był pod wpływem alkoholu i miał na sobie ślady krwi. W trakcie rozmowy ze strażnikami stał się pobudzony i nie wykonywał poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. Wobec 35-latka strażnicy zmuszeni byli użyć środków przymusu bezpośredniego, wtedy agresor się uspokoił. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji, któremu strażnicy przekazali ujętego mężczyznę oraz wskazali świadków zdarzenia.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy