Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

3 numerStrażnicy miejscy ujęli nieletnią uciekinierkę z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Nieletnia została przekazana policji.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 7 listopada ok. godz. 10.30 kontrolowali otoczenie centrum handlowego przy ul. Złotej otrzymali od ochrony informację, że na terenie budynku znajduje się nastolatka, która spaceruje bez celu po galerii. Strażnicy miejscy podjęli interwencję. W rozmowie z funkcjonariuszami nieletnia przyznała, że przed dwoma tygodniami uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. W policyjnej bazie potwierdzono, że osoba jest poszukiwana. Nieletnia została przewieziona do Komendy Rejonowej Policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy