Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

3 numerStrażnicy miejscy otrzymali wezwanie do mężczyzny zaczepiającego przechodniów na Chmielnej. Na miejscu okazało się, że mężczyzna grozi samobójstwem.

Przed szóstą rano Straż Miejska otrzymała informację, że na Chmielnej jakiś mężczyzna zaczepia przechodniów. Gdy patrol przybył na miejsce, pracownik ochrony wskazał człowieka stojącego na skraju dachu – krzyczał, że chce popełnić samobójstwo i że jeśli strażnicy będą chcieli go ściągnąć z wysokości, skoczy. Funkcjonariusze widząc, że ich prośby o zejście nie przynoszą rezultatu wezwali na miejsce straż pożarną i policję. Do czasu ich przybycia utrzymywali kontakt z desperatem.

Służby sprowadziły mężczyznę z dachu, niedoszły samobójca trafił na obserwację do szpitala psychiatrycznego.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy