Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zbliżenie - fragment radiowozu i karetki pogotowia. Zdjęcie poglądowe.Trzydziestoletnia kobieta została potrącona przez taksówkę na ulicy Pięknej. Poszkodowanej pomocy udzielił jeden z przechodniów i strażnicy miejscy. Ranna została przewieziona do szpitala.

Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy wieczorem 13 października patrolowali Śródmieście około godziny 20.15 zauważyli na ulicy Pięknej leżącą kobietę, a obok stojącą taksówkę marki Toyota. Jak ustalili funkcjonariusze, około 30-letnia kobieta została potrącona przez ten pojazd. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ranna w głowę nie była świadoma co się stało. Z pomocą poszkodowanej przyszedł jeden z przechodniów, który ułożył ją w pozycji bezpiecznej, a chwilę później dołączyli do niego strażnicy miejscy. Funkcjonariusze okryli ranną kocem termicznym, wezwali pogotowie ratunkowe, policję i monitorowali stan rannej do przyjazdu karetki. Przed przyjazdem służb strażnicy ustalili też świadków zdarzenia, by wskazać ich policjantom. Ranną 30-latkę przewieziono do szpitala. Okoliczności wypadku ustali policja. 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy