Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej na Krakowskim Przedmieściu - zdjęcie ilustracyjnePodczas patrolowania Krakowskiego Przedmieścia strażnicy miejscy zauważyli leżącą na chodniku kobietę i grupkę ludzi zgromadzonych wokół niej. Okazało się, że kobieta doznała urazu. Pomocy przedmedycznej udzielili jej strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego.

Do zdarzenia doszło 16 września około godziny 20.30. Gdy funkcjonariusze podeszli do kobiety zgromadzeni wokół ludzie poinformowali ich, że kobieta wychodziła z lokalu gastronomicznego i potknęła się o element wystawy. Upadając doznała bolesnego urazu stawu łokciowego i na chwilę utraciła przytomność. Strażnicy przeprowadzili wstępne badanie i stwierdzili, że doszło prawdopodobnie do złamania stawu łokciowego. Kończynę ustabilizowali za pomocą szyny oraz schłodzili miejsce urazu za pomocą specjalnego preparatu. Na miejsce zdarzenia funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe. Poszkodowana mieszkanka Szczecina została przewieziona do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy